bowling-bowl
Bowling pin
Bowling pin
Bowling pin

OFERTA DLA SZKÓŁ I PÓŁKOLONII

TheMasterCut - WordPress Service Team 05.09.2023

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę na wyjścia dla grup szkolnych oraz półkolonii do Kręgielni Sky Bowling, która dysponuje 24 najnowocześniejszymi torami do gry w kręgle.

Zorganizuj wyjście swojej klasy, grupy lub całej szkoły na wspólne rozgrywki w bowlingu i skorzystaj ze specjalnej ceny!

OFERTA DLA SZKÓŁ I PÓŁKOLONII

10 ZŁ ZNIŻKI NA KAŻDĄ GODZINĘ WYNAJĘCIA TORU!

OBOWIĄZUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9.00-16.00.

DLA REZERWACJI DWUGODZINNYCH WODA GRATIS NA KAŻDY TOR

Zajęcia sportowe dla szkół: Oferujemy możliwość zorganizowania zajęć sportowych dla Państwa szkoły, w ramach np. lekcji wychowania fizycznego (WF) lub zajęć kółka sportowego (SKS). Nasza kręgielnia jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania czasu i rozwijania umiejętności sportowych.


Wyjątkowe okazje w roku szkolnym: Chcielibyśmy również zachęcić do świętowania specjalnych okazji w roku szkolnym w naszej kręgielni. Niezależnie od tego, czy to dzień szkoły, zakończenie roku czy inne wydarzenie, Sky Bowling to idealne miejsce na niezapomniane chwile.


Turnieje i ligi: Dla bardziej zaawansowanych grup proponujemy zorganizowanie turnieju między klasami lub szkolną ligę bowlingową. To doskonała okazja do rywalizacji i integracji uczniów.

Ferie i półkolonie: Zapraszamy do współpracy organizatorów półkolonii, zimowisk, szkółek letnich oraz wycieczek. Bowling jest doskonałą atrakcją, którą możecie włączyć do swojego programu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Sky Bowling wprowadza do oferty możliwość zamówienia posiłków dla grup zorganizowanych.

CENA PROMOCYJNA: 23 zł

Do wyboru:

  • SPAGHETTI BOLOGNESE
  • FILET Z KURCZAKA Z FRYTKAMI I SURÓWKĄ COLESŁAW

Ewentualne zamówienie należy zgłosić najpóźniej 3 dni przed planowaną datą rezerwacji. Prosimy o wpisanie zamówienia w komentarzu rezerwacji. Minimalna ilość porcji jednej pozycji wymagana do złożenia zamówienia: 5. Dania wydawane w sali barowej przed lub po grze.

Polecane produkty
Translate »