ceny od 60zł/h
Imprezy dla firm
Imprezy dla dzieci
Imprezy dla przyjaciół
90 minut w cenie godziny
Studenci grają taniej!
Seniorze, daj czadu na kręglach!

Praktyki antywirusowe

Żeby wizyta w kręgielni była dla Was nie tylko przyjemna, ale też bezpieczna, wprowadzamy kilka tymczasowych zmian w sposobie jej funkcjonowania:
  • Na terenie kręgielni obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa (z wyłączeniem czasu na konsumpcję)
  • Aby zachować bezpieczny dystans od sąsiedniej grupy użytkowników, przy każdym stole zainstalowaliśmy przezroczyste bariery.
  • Obuwie bowlingowe, jakie udostępniamy Wam na czas gry, dezynfekowane jest zawsze po każdym użyciu. Jednak szanując Waszą wzmożoną ostrożność, na wyraźne życzenie umożliwiamy wejście do strefy gry we własnym zmiennym obuwiu sportowym z gładką, czystą i niezostawiającą śladów podeszwą. Najlepiej sprawdzą się buty do sportów halowych (do siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki). Zaznaczamy, że grając w butach innych niż bowlingowe, należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ takie obuwie nie pozwala na odpowiedni ślizg oraz słabiej chroni przed obrażeniami stopy w przypadku upuszczenia kuli. Niedopuszczalne są buty niezakrywające całej stopy.
  • Oprócz naszych standardowych czynności zapewniających higienę, stosujemy teraz również dezynfekcję sprzętu z użyciem środków wirusobójczych.
  • Na życzenie nasi recepcjoniści wydadzą Wam jednorazowe rękawiczki ochronne.
  • Przy torach znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym.

 

Zapraszamy i życzymy przyjemnej zabawy!