ceny od 60zł/h
Imprezy dla firm
Imprezy dla dzieci
Imprezy dla przyjaciół
90 minut w cenie godziny
Studenci grają taniej!
Seniorze, daj czadu na kręglach!

Promocje

Niedzielne Wieczory

Promocja "Niedzielne Wieczory" oznacza dodanie gratis 30 minut gry dla wizyt rozpoczętych w godz. 20:00-21:30 i dotyczy wynajmu max. 2 torów.
Warunkiem skorzystania z promocji jest wprowadzenie kodu promocji w formularzu kalkulatora lub podać podczas składania rezerwacji telefonicznie: "Niedzielne Wieczory". Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych i nie obowiązuje na rezerwacje dla firm.

60 minut = 90 minut

Promocja "60 minut = 90 minut" obowiązuje w dniach poniedziałek - piątek dla wizyt rozpoczętych w godz. 9:00-15:30 i dotyczy wynajmu max. 2 torów.
Oferta nie łączy się z innymi promocjami na wynajem torów i nie dotyczy świąt.
Warunkiem skorzystania z promocji jest wprowadzenie hasła promocji w formularzu kalkulatora lub podczas składania rezerwacji telefonicznie: "60 minut = 90 minut". Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych i nie obowiązuje na rezerwacje dla firm.

Seniorze! Daj czadu na kręglach!

Promocja "Seniorze! Daj czadu na kręglach" oznacza specjalną cenę 60 zł za wynajęcie 1 toru dla max. 5 osób w Sali Głównej na 60 minut.
Dotyczy wizyt rozpoczętych w godzinach 9:00-11:00 i nie dotyczy świąt.
Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku za okazaniem legitymacji emeryta-rencisty.
Oferta dotyczy wynajmu torów w Sali Głównej i nie łączy się z innymi promocjami na wynajem torów.
Oferta jest aktualna od 07.09.2021 do odwołania
Kod promocji, który należy wprowadzić w formularzu kalkulatora lub podać podczas składania rezerwacji telefonicznie: "Seniorzy grają taniej"

Zniżka studencka i uczniowska

Promocja "-10zł od regularnej ceny toru dla uczniów i studentów" obowiązuje w dniach poniedziałek - piątek dla wizyt rozpoczętych w godz. 12:00-16.00 i obowiązuje do godziny 16:00 oraz w dniach poniedziałek-wtorek w godzinach 16.00-22.00. (W poniedziałek i wtorek po godzinie 16.00 zniżka obowiązuje na maksymalnie dwa tory).
Z oferty można skorzystać po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej. Oferta dotyczy wynajmu torów w Sali Głównej i nie łączy się z innymi promocjami na wynajem torów.
Kod promocji, który należy wprowadzić w formularzu kalkulatora lub podać podczas składania rezerwacji telefonicznie: "Zniżka studencka/ uczniowska". Promocja nie dotyczy świąt i skierowana jest do klientów indywidualnych.