ceny od 35zł/h
Praktyki antywirusowe
VIP'y graja taniej
Co czwarty tor gratis
Lunch w Sky Bowling
Seniorze! Daj czadu na kręglach!
Graj w weekendy po północy!
90 minut w cenie godziny
Imprezy dla firm
Imprezy dla dzieci
Imprezy dla przyjaciół

Praktyki antywirusowe

Z ogromną radością informujemy, że już od 6.czerwca 2020 możecie wrócić do gry w Skybowling!
Jednak, aby wizyta w kręgielni była dla Was nie tylko przyjemna, ale też bezpieczna, wprowadzamy kilka tymczasowych zmian w sposobie jej funkcjonowania:

  • Kule do gry wydajemy w recepcji kręgielni i po każdej grze są one dezynfekowane. Prosimy o zwrot kul po zakończonej grze.
  • Aby zachować zalecany dystans 2m od sąsiedniej grupy użytkowników, gra jest możliwa na co drugim torze. Oznacza to, że jednocześnie może być uruchomionych maksymalnie 12 torów.
  • Wejście do strefy gry możliwe jest we własnym zmiennym obuwiu sportowym z gładką,czystą i nie zostawiającą śladów podeszwą. Najlepiej sprawdzą się buty do sportów halowych (do siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki). Zaznaczamy, że grając w butach innych niż bowlingowe, należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ takie obuwie nie pozwala na odpowiedni ślizg oraz słabiej chroni przed obrażeniami stopy w przypadku upuszczenia kuli. Niedopuszczalne są buty niezakrywające całej stopy.
  • Oprócz naszych standardowych czynności zapewniających higienę, stosujemy teraz również dezynfekcję sprzętu z użyciem środków wirusobójczych.
  • Na życzenie nasi recepcjoniści wydadzą Wam jednorazowe rękawiczki ochronne.
  • Przy torach znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym.

 

Zapraszamy i życzymy przyjemnej zabawy!